Flip book element

İTHAL ZAVOLİ TİPİ SIRALI SİSTEM REGÜLATÖR TAMİR TAKIMI

119,90

İtalya’dan ithal edilen Zavoli modelleri için üretilmiş muadil üründür. Regülatör diyafram değişimi, regülatör yenileme gibi pahalı bir masraftan sizi kurtarır. 4-6-8 silindir regülatörlerin diyaframları aynı ürün olup kesinlikle uyumsuzluk sorunu yaşanmaz. Regülatör içerisinde bulunan su ve gaz diyaframlarının zamanla yenilenmesi gerekir. Aksi taktirde diyaframların sertleşmesi ve aşınmasına bağlı olarak aracınızda sorunlar yasayabilirsiniz.

Devamını oku

İTHAL İTALYAN LOVATO TİPİ SIRALI SİSTEM REGÜLATÖR TAMİR TAKIMI

114,90

İtalya’dan ithal edilen Lovato modelleri için üretilmiş muadil üründür. Regülatör diyafram değişimi, regülatör yenileme gibi pahalı bir masraftan sizi kurtarır. Regülatör içerisinde bulunan su ve gaz diyaframlarının zamanla yenilenmesi gerekir. Aksi taktirde diyaframların sertleşmesi ve aşınmasına bağlı olarak aracınızda sorunlar yasayabilirsiniz. Asagıdaki linkden değişimin nasıl yapılacagını izleyebilirsiniz. Taklit edilerek merdivenaltı olarak üretilen ve satılan yerli ürünler ile karıştırılmamasını önemle rica ederiz.

Devamını oku

İTHAL PRİNS TİPİ MUADİL SIRALI SİSTEM REGÜLATÖR TAMİR TAKIMI

299,90

İtalya’dan ithal edilen Prins’in VSI1 ve VSI2   modelleri için üretilmiş muadil üründür.  Muadil ürünler orjinal değildir, orjinalinin yerine kullanılabilir.   Yerli üretim değildir. Regülatör diyafram değişimi, regülatör yenileme gibi çok pahalı bir masraftan sizi kurtarır. Regülatör içerisinde bulunan su ve gaz diyaframlarının zamanla yenilenmesi gerekir. Aksi taktirde diyaframların sertleşmesi ve aşınmasına bağlı olarak aracınızda sorunlar yasayabilirsiniz.

Devamını oku

MİMGAS KARBÜRATÖRLÜ REGÜLATÖR (BEYİN)

168,90

Mimgas firmasının orjinal ürünüdür. Stoklarımız her ay güncellenmektedir. Bu sebeple geçen yılın değil, 3 ay önce üretilen ürünler dahi stoğumuzda bulundurulmaz. Fabrika tarafından üretilen en yeni ürünler gönderilir. Karbüratörlü sistemlerde ve tek nokta enjeksiyonlu araçlarda kullanılır. ECR ve TSE standartlarına sahiptir. Sipariş vermeden önce 7/24 bize sorularınızı iletebilirsiniz.
Siparişiniz ile birlikte bir adet de dolum kapağı ücretsiz gönderilmektedir
Kategoriler:
Devamını oku

EUROPEGAS OTOGAZ LPG ECU SETİ

719,00

Avrupa nın en büyük Otogaz-LPG ekipman üreticilerinden EuropeGas firmasının ürettiği elektronik ECU setidir.  Tüm sıralı sistem araçlarda kullanılabilir. Tüm regülatör ve enjektörler ile birlikte kullanılabilir.

 
Gösterge istenilen renge göre ayarlanabilir. Ayar yapılması çok kolaydır.
Kategoriler:
Devamını oku

OTOGAZ LPG MAXIMUM PERFORMANS DÖNÜŞÜM KİTİ AEB TİP

1.250,00

Türk ve İtalyan iş birliği ile geliştirilen ekonomik ve kaliteli otogaz dönüşüm kitidir. 4 silindirli 220 HP’ye kadar olan araçlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kitin içerisinde bulunan ekipmanlar ;

AEB ECU Seti :  İtalyan AEB firması tarafından üstün teknoloji ve sağlamlık ile üretilen %100 orijinal ECU Setidir. İçerisinde ECU, kablo tesisatı, MAP sensörü göstergesi bulunur. ECR67, R110 standartlarına sahiptir.

Kategoriler:
Devamını oku

EG2000 HANA – BARRACUDA LPG ENJEKTÖR

845,00

Yüksek teknoloji ürünü maksimum performanslı LPG-CNG enjektörüdür. Çok hızlı enjeksiyon yapabilir ve aracın performansını artırırken tuketimini de düşürür.
Kategoriler:
Devamını oku

ATİKER AKL TİPİ ALBİEN OTOGAZ LPG ENJEKTÖR

135,00

Albien Lpg Enjektör,    Atiker, Aldesa, AKL, Mimgas,    Ecotech, Fema,Vikars Tomasetto, Ecomax, Ultragas, Gasitaly marka lpg enjektörleri ile aynı özelliklere sahiptir. ECR ve TSE belgeleri mevcuttur.

Kategoriler:
Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.